Корзина
Нет отзывов, добавить
Контакты
На сайте не действует Программа защиты покупателя Prom.ua . Продавец не прошел верификацию. Будьте бдительны, делая покупки. Рекомендуем проверять информацию и оплачивать товары после получения.
ПП "Гуард-Львів"
+380 показать номер
+380 показать номер
office@guard-lviv.com.ua
УкраинаЛьвовская областьЛьвовГоловацького, 279007
Карта

HD (High-Definition) відеоспостереження високої роздільної здатності

HD (High-Definition) відеоспостереження високої роздільної здатності
  • Услуга

от 6 700 грн.

HD (High-Definition) відеоспостереження високої роздільної здатності
от 6 700 грн.
УслугаHD (High-Definition) відеоспостереження високої роздільної здатності
+380 показать номер
  • +380 показать номер
+380 показать номер
  • +380 показать номер

Заказ только по телефону

  • Адрес и контакты
Аналогове відеоспостереження сьогодні переходить від стандартного до високого рівня роздільної здатності.Тому виробники запропонували користувачам відразу три стандарту аналогового відеоспостереження високої чіткості: HDCVI, HDTVI і AHD.
Першою на ринок аналогового відео високої роздільної здатності вийшла компанія Dahua Technology зі соєю технологією HDCVI (High Definition Coaxial Video Interface). Це запатентована технологія, на яку інші виробники повинні обов'язково купувати ліцензію. Стандарт HDCVI передбачає передачу сигналу з використанням технології квадратурної амплітудної модуляції, повністю поділяючи сигнали яскравості і кольоровості.
HD-TVI є новим стандартом в області аналогового відеоспостереження, і на відміну від свого попередника ― стандарту PAL, дозволяє передавати відеосигнал здатністю до 1920x1080 пікселів. Основна відмінність нового стандарту полягає в зміненій технології формування та передачі відеосигналу, стандарт передбачає повне розділення сигналу яскравості і цветосодержащіх сигналів, що дозволяє уникнути нагромадження перешкод для отримання більш чіткого зображення.
Технологія AHD (Analog High Definition) була розроблена відомим виробником мікросхем для відеообладнання ― компанією Nextchip. Як і HDTVI, технологія AHD є абсолютно відкритою для всіх виробників: випускати AHD обладнання може будь-який виробник, який виявив бажання. Але в порівнянні HDTVI варіант AHD має те важлива перевага, що всі відеореєстратори AHD здатні працювати по мультігібрідной схемою, тобто з трьома типами відеокамер одночасно, ― аналогові, AHD і IP камери, ― причому без всяких додаткових доробок, оптимізацій і програмно / апаратних шаманств . Аналогове, AHD- і IP-обладнання може бути легко об'єднано в єдину відеосистему і обслуговуватися одним відеореєстратором. Таким чином, якщо шукати максимально доступне за ціною обладнання з підтримкою аналогового і цифрового відеоспостереження одночасно (а такий «симбіоз» не виключений на багатьох об'єктах), то це буде саме техніка AHD.
Можна додати, що HDTVI обладнання дозволяє автоматично підключати в систему відеоспостереження не тільки HDTVI камери, але і звичайні аналогові камери. Підтримка яких реалізована на апаратному рівні. А ось одночасно підтримувати звичайні аналогові камери, камери високої чіткості і IP камери технологія HDTVI вміє вельми специфічно. Для досягнення гибридности (можливості підключення різних камер, включаючи цифрові IP) рішенню HDTVI необхідний додатковий апаратний аналоговий відеодекодер, помітно здорожує систему.
facebook twitter
Характеристики
Основные атрибуты
Выбор оказываемых услуг Обслуживание,  Проектирование
Первичная консультация Платная
Информация для заказа
  • Цена: от 6 700 грн.