Корзина
Нет отзывов, добавить
Контакты
На сайте не действует Программа защиты покупателя Prom.ua . Продавец не прошел верификацию. Будьте бдительны, делая покупки. Рекомендуем проверять информацию и оплачивать товары после получения.
ПП "Гуард-Львів"
+380 показать номер
+380 показать номер
office@guard-lviv.com.ua
УкраинаЛьвовская областьЛьвовГоловацького, 279007
Карта

Системи контролю доступом

Системи контролю доступу (СКД) є широким асортиментом рішень ― від локальних (на одні двері) до мережевих систем, розрахованих на велику кількість приміщень і прохідних з множинними точками проходу. Вибір конкретної СКД залежить від завдань, які стоять перед підприємством або установою.
"Електронна прохідна" ― це система, що дозволяє організувати контроль доступу на прохідній підприємства. Система складається із стійки турнікета зі вбудованими контроллером і двома считывателями і розрахованого на одного користувача програмного забезпечення.
Системи контролю доступу (СКД) ― ефективний засіб від несанкціонованого проникнення сторонніх осіб на територію підприємства, а також розмежування доступу співробітників в його внутрішні приміщення. Зазвичай СКД є одним з елементів інтегрованої системи безпеки, разом з системою відеоспостереження і охоронно-пожежною сигналізацією.
facebook twitter
в виде галереив виде списка
На сьогодні системи контролю і управління доступом з використанням пластикових безконтактних карток як пропуска/ключі є найбільш прийнятним рішенням задачі захисту від проникнення сторонніх осіб, підвищення трудової дисципліни, автоматизації кадрового і табельного обліку.